0 312 278 15 51
info@koylucu.com
Biz Sizi Arayalım ?
Bayimiz
Olurmusunuz ?
Hızlı Arama
Araç Markası
Araç Modeli
Araç Model Yılı
Ürün Kategorisi
Gösterim Şekli
Kurumsal
Köylücü Otomotiv 1967 yılında Ankara'da kuruldu. Kurulduğu tarihten bu yan otomotiv sektöründe faaliyet gösteren, kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti kavramlarını şirket ilkesi olarak benimseyen firma, 2001 yılında VOYAGER markası ile Ticari, 4x4, SUV ve Pick-Up grubu araçlara yönelik aksesuar üretimine başlamıştır.
Bugün toplam 8000 m² üretim alanında ISO 9001-2008 TSE sertifikaları ile faaliyetlerini üstün kalite standartlarında sürdürmektedir.
Ürünlerinde görsellik kadar sağlamlık ve fonksiyonelliğe de önem veren Voyager Otomotiv, özgün tasarımları ve firmaya duyulan güven sayesinde Türkiye aksesuar pazarında lider firma konumunda müşterilerine hizmet vermektedir.
Türkiye pazarının yanısıra Voyager Otomotiv'in Rusya, Balkanlar, Avrupa ve Ortadoğu'da 19 farklı ülkede faaliyetlerini sürdürmektedir.
Kalite Politikası
Vizyonumuz
Teknolojinin ve beğenilerin hızla değiştiği günümüzde, bilgi ve tecrübemizi son t teknolojiyle harmanlayarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarının farkında olarak sadece gurur duyacağımız ürünler üretmek. Türkiye'de Voyager marka güvenirliği ve pazar liderliği konumumuzu devam ettirmek, dünyada tercih edilen marka konumuna gelmek.
Misyonumuz
Ulusal ve global pazardaki müşterilerimize, dünya standartlarında yüksek servis kalitesiyle ürünlerimizi ulaştırmak.
Dünya otomotiv aksesuar pazarında kalitesi benimsenmiş ve herkes tarafından kabul edilen, bilinen, güvenilen bir dünya markası olmak.
Kurumsal Değer ve İlkelerimiz
Müşteri memnuniyeti: Müşterilerimizin tam memnuniyetini sağlamak için çaba sarf etmek.
İş Ahlakı: Bütün faaliyetler, kararlar ve ilişkilerde en yüksek ahlaki değerleri gözetmek.
Sürekli Gelişim: Yapılan her işi geliştirmek için sürekli gözden geçirmek ve iyileştirmek.
Çalışanlar: Çalışanları kendilerini geliştirmeleri için, eğitim ve gerekli diğer olanakları sağlayarak desteklemek. Üstün performansı takdir edip ödüllendirmek, tüm çalışan ilişkilerinde dürüstlüğü esas almak.
Takım Çalışması ve Karar Alma: Problemler karşısında çözüm odaklı yaklaşım sergilemek.
Açık İletişim: İletişimde karşılıklı bilgi verme ve dinlemeyi temel almak. Herkesin, düşüncelerini organizasyonun her düzeyinde, açıkça ifade edebileceği bir ortam oluşturmak.
Yenilikçilik: Değişen pazar talepleri, teknoloji ve diğer tüm koşullara kolayca uyum sağlamak, pazarda yeniliklere öncülük eden firma olmak…
İnsan Kaynakları Politikası
Voyager Otomotiv olarak şirket başarımızı ve gücümüzü sorumluluk sahibi, yeniliklere açık, kaliteli hizmete inanan, katma değer üreten insan kaynağından almaktayız.
Tüm çalışanlarımızın, “insana” ve “sürekli gelişime” odaklı bir bakış açısına sahip olmalarını sağlayacak İnsan Kaynakları uygulamalarını yürütmek ve bu vizyona sahip insan kaynağını Şirketimize kazandırmak, Her aşamada ve düzeyde çalışanlarımızın gelişimini ön planda tutmak, sürekli olarak “insana yatırım” yapmak, Çalışanlarımızın sürekli gelişimini sağlayarak verimlilik, karlılık, müşteri memnuniyeti gibi şirket hedeflerine katkımızı sürdürmek.
Menüler Anasayfa Ürünler Kampanyalı Ürünler Kurumsal Haberler Bayiler Videolar
Alışveriş İşlemleri Alışveriş Sepetiniz Sipariş Takip Bilgilendirme Müşteri Hizmetleri Satış Sözleşmesi Gizlilik ve Güvenlik Garanti ve İade Şartları
Firma Bilgileri Kurumsal Banka Hesaplarımız İletişim Bilgileri
Bayi İşlemleri Bayi Girişi Yeni Üyelik Şifremi Unuttum
Takip Edin Facebook Youtube Twitter
Copyright ©2014 Koylucu Oto Aksesuarları.
Sitemiz 128 Bit SSL Sertifikası İle Korunmaktadır.